Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2018
 
December
11Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
11Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
11Dinsdag19u30-21u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
12Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Annick Schuerman **
13Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
13Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training. Wil je leren hoe je anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
14Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
15Zaterdag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
16Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
17Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
17Maandag18u00-19u00PRENATALE TIBETAANSE YOGA, MINDFULNESS EN RELAXATIE
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
17Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
17Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
18Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
18Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
18Dinsdag19u30-21u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
20Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
20Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training. Wil je leren hoe je anders kan omgaan met de
Chris Vanderhaeghen **
2019
 
Januari
03Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
05Zaterdag17u00-21u00NIEUWJAARSRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag17u00-21u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Syntia Van Erdeghem
05Zaterdag21u00-24u00NIEUWJAARSRITUEEL
Dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag21u00-24u00DANSFEEST
Team van begeleiders
07Maandag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
MEDITATIE & AUTHENTIC MOVEMENT
Els Soetaert **
09Woensdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
10Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
10Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
11Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
15Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
MEDITATIE & AUTHENTIC MOVEMENT
Els Soetaert **
16Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
16Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
16Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
17Donderdag19u00-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
17Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
18Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
22Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
MEDITATIE & AUTHENTIC MOVEMENT
Els Soetaert **
23Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
23Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
27Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
29Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
MEDITATIE & AUTHENTIC MOVEMENT
Els Soetaert **
30Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
30Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
 
Februari
01Vrijdag19u30-21u30VOORDRACHT
De dood heeft niet het laatste woord...
Michel Dutordoir **
05Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
MEDITATIE & AUTHENTIC MOVEMENT
Els Soetaert **
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
09Zaterdag10u00-16u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Oog in oog met jouw verlangen - 2-daagse workshop
Carine Mortier **
10Zondag10u00-16u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Oog in oog met jouw verlangen - 2-daagse workshop
Carine Mortier **
13Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
13Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
20Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
20Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
22Vrijdag19u00-21u30MEDITATIE
Meditatieve Lichtcirkel
Michel Dutordoir **
23Zaterdag19u30-21u00KLANKCEREMONIE
Klankheling-concert
Anita Vijle **
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
 
Maart
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
09Zaterdag13u30-17u00STEMBEVRIJDING
Stembevrijding
Anita Vijle **
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop
Syntia Van Erdeghem
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
29Vrijdag19u00-21u30MEDITATIE
Meditatieve Lichtcirkel
Michel Dutordoir **
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
April
03Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
03Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Stevig in je kracht komen!
Annick Schuerman **
10Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
17Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
24Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
 
Mei
01Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
08Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
15Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
22Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
29Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
 
Juni
05Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
12Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
19Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
26Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
2020