Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Team   Visie en doel   Kalender 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2017
 
Oktober
17Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
18Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
18Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
20Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
20Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
23Maandag10u30-12u00CORE & MEDITATIE
Annick Schuerman **
23Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
23Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
24Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
25Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
25Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
26Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
vrouwen valleicirkel reeks
Mireille Verplancke **
27Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
28Zaterdag09u30-17u00HARTEKRACHT
KIES VOOR LIEFDE
Lieve Michels **
31Dinsdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop - 31 Okt 2017
Syntia Van Erdeghem
31Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
 
November
01Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
01Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
03Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
03Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
05Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Samhain
Dieter Van Obberghen **
06Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
06Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
07Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
08Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
08Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
09Donderdag19u30-22u30TANTRA PROEFAVOND VOOR KOPPELS
Linda en Rob Engels Prayya **
10Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
11Zaterdag20u00-23u00DANSFEEST
Team van begeleiders
13Maandag10u00-17u00BRAIN GYM
Brain Gym 101 Groeitraject
Somaya Verstyn **
13Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
13Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
14Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
15Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
15Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
16Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
Mireille Verplancke **
17Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
19Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
20Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
20Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
21Dinsdag19u00-22u00SYSTEMISCHE TRAINING: KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
22Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
22Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
24Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
24Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
25Zaterdag09u00-18u00PSYCH-K
Team van begeleiders
Veronika Gosselin**
26Zondag09u00-18u00PSYCH-K
Team van begeleiders
Veronika Gosselin**
27Maandag09u00-18u00PSYCH-K
Team van begeleiders
Veronika Gosselin**
27Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
27Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
28Dinsdag19u00-21u30HEART BODY MIND
Heartfulness with Body and Mind
Kalenzo & Petra **
29Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
29Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
30Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
Mireille Verplancke **
 
December
01Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
01Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
04Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
04Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
05Dinsdag19u00-21u30HEART BODY MIND
Heartfulness with Body and Mind
Kalenzo & Petra **
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
08Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
10Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
11Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
11Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
12Dinsdag19u00-21u30HEART BODY MIND
Heartfulness with Body and Mind
Kalenzo & Petra **
13Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
13Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
14Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
Mireille Verplancke **
15Vrijdag19u30-21u30DANS
Movement Medicine
Johanna Gielen **
17Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Yule
Dieter Van Obberghen **
18Maandag10u00-17u00BRAIN GYM
Brain Gym 101 Groeitraject
Somaya Verstyn **
18Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Reeks voor gevorderden
Carine Van de Vijver **
18Maandag20u30-21u30LU JONG YOGA
Reeks voor beginners
Carine Van de Vijver **
19Dinsdag19u00-21u30HEART BODY MIND
Heartfulness with Body and Mind
Kalenzo & Petra **
20Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Doorlopende training, soepel lichaam, kalme geest
Annick Schuerman **
20Woensdag19u45-21u30CORE & MEDITATIE
Reeks, om stevig in je kracht te komen
Annick Schuerman **
2018
 
Januari
06Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop - 6 Jan 2018
Syntia Van Erdeghem
12Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
ELW® Reeks - 12 Jan 2018
Syntia Van Erdeghem
12Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
14Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
22Maandag10u00-17u00BRAIN GYM
Brain Gym 101 Groeitraject
Somaya Verstyn **
26Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK®
ELW® Reeks - 26 Jan 2018
Syntia Van Erdeghem
26Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Ademen
Syntia Van Erdeghem
 
Februari
04Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath d'Imbolc
Dieter Van Obberghen **
17Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop - 17 Feb 2018
Syntia Van Erdeghem
18Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
19Maandag10u00-17u00BRAIN GYM
Brain Gym 101 Groeitraject
Somaya Verstyn **
 
Maart
11Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
18Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath d'Ostara
Dieter Van Obberghen **
19Maandag10u00-17u00BRAIN GYM
Brain Gym 101 Groeitraject
Somaya Verstyn **
 
April
15Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
 
Mei
06Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Beltane
Dieter Van Obberghen **
27Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
 
Juni
10Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Oerstem
Dieter Van Obberghen **
16Zaterdag20u00-22u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Litha
Dieter Van Obberghen **
 
Juli
29Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Lughnasadh
Dieter Van Obberghen **
30Maandag09u00-16u00GROEIKAMPEN KINDEREN
Groeikamp "Indianen"
Somaya Verstyn **
 
September
23Zondag19u00-21u00KLANKCEREMONIE
Tuatha Sabbath di Mabon
Dieter Van Obberghen **
2019