Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2018
 
Juni
22Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
24Zondag10u00-15u30HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
25Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
25Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
30Zaterdag20u00-23u00DANSFEEST
Team van begeleiders
 
Juli
04Woensdag18u00-22u00YOGA EN CORE IN DE VAKANTIE
Annick Schuerman **
18Woensdag18u00-22u00YOGA EN CORE IN DE VAKANTIE
Annick Schuerman **
 
Augustus
05Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Lughnasadh - acoustic music
Dieter Van obberghen **
19Zondag10u00-15u30HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
26Zondag10u00-13u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - Kennismakingsvoormiddag
Els Soetaert **
26Zondag14u00-17u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsnamiddag Groeijaar/opleiding
Syntia Van Erdeghem
 
September
01Zaterdag09u30-22u00OPENDEURFEEST
Gratis Opendeurfeest bij Centrum Voelen
Team van begeleiders
01Zaterdag11u00-12u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Kennismakingsmoment Emotioneel Lichaamswerk® en Ademen
Syntia Van Erdeghem
01Zaterdag13u00-14u00HARTEKRACHT
Zie je Zelf graag
Lieve Michels **
01Zaterdag17u45-19u00HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
01Zaterdag19u30-20u00VUURLOOPRITUEEL
Voorstelling Vuurloop dmv ritueel
Syntia Van Erdeghem
14Vrijdag13u00-15u00ADEMEN EN EMOTIONEEL LICHAAMSWERK
Kennismakingsmoment Emotioneel Lichaamswerk® en Ademen
Syntia Van Erdeghem
16Zondag10u00-13u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - Kennismakingsvoormiddag
Els Soetaert **
21Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
23Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Mabon - acoustic music
Dieter Van obberghen **
24Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
25Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
28Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
29Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
30Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
 
Oktober
01Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
02Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
05Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
06Zaterdag09u30-17u00HARTEKRACHT
KIES, EN GA VOOR LIEFDE
Lieve Michels **
08Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
09Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
12Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
15Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
16Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
22Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
23Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
26Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
31Woensdag16u30-20u30VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met volwassenen en kinderen
Syntia Van Erdeghem
 
November
05Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
06Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
09Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
09Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
12Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
13Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
15Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training. Wil je leren hoe?anders kan omgaan met de "dingen des levens",
Chris Vanderhaeghen **
16Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
17Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
18Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
19Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
20Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
22Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
26Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
27Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
29Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
30Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
30Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
 
December
04Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
06Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
07Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
11Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
13Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
14Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
18Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
20Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
2019
 
Januari
05Zaterdag17u00-21u00NIEUWJAARSRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag17u00-21u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Syntia Van Erdeghem
05Zaterdag21u00-24u00NIEUWJAARSRITUEEL
Dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag21u00-24u00DANSFEEST
Team van begeleiders
07Maandag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
09Woensdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
10Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
11Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
17Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
18Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
 
Februari
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
 
Maart
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop
Syntia Van Erdeghem
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
Mei
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
 
Juni
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
2020